Srpen 2010

KOntrola Sb

21. srpna 2010 v 18:11
AK chces ostat sb :
1.Meno
2.Blog
3.Chces ostat SB

AKtualka je do 29.8.2010 POzastavene blogy nechavam

En nombre del amor

20. srpna 2010 v 19:51

http://nd03.galerie.cz/397/963/6037bb845a_62729185_u.jpg?1268230703

Episodio
Online

Ve jménu lásky je příběhem Palomy Espinosa, která se po tragické smrti svých rodičů cítí povinná žít v domě svých neprovdaných tet Macareny a Carloty. Zatímco Macarena je milá a solidární, díky čemuž si se svou neteří vypracuje pevný vztah, druhá teta Carlota je její pravý opak a zdá se, že se snaží ztížit Palomě život jak jen to jde. Obě tety pak úzkostně střeží rodinné tajemství, které ale Paloma objeví a tím se změní celý život rodiny Espinosových. Paloma je zamilovaná do muže jménem Iňaki, se kterým plánuje do budoucna sňatek, ale její teta Carlota si vezme na starost, že k žádné svatbě nedojde. Paloma po rozpadu vztahu věří, že už nikdy žádnou lásku nenajde, ale z omylu ji vyvede seznámení s Emilianem. Problém je ovšem ten, že Emiliano je přítel její nejlepší kamarádky Rominy a také muž, kterého nenávidí Carlota. Nicméně Emiliano bojuje, aby mohl být po Palomině boku.

DESTILANDO AMOR

20. srpna 2010 v 19:49

GALERÍA
WALLPAPERS
DOWNLOAD
TEXTOS

V krásném městě Tequila, v Jaliscu, se rodí žhavá, čistá a silná láska stejně jako slavná pálenka, která získala své jméno podle teplého a úrodného kraje, kde se vyrábí. Teresa Hernández, které všichni říkají Gaviota, pracuje na polích jako nádenice, která cestuje po zemi společně se svou matkou Clarou, a pracuje na sklizni. Každý rok se vrací do Tequily pro "jimu" z modré agáve na haciendu La Montalveña, jež patří donu Amadorovi, patriarchovi rodiny Montalvových, jejíž dávní předci vyráběli tequilu.

Na začátku příběhu se don Amador dozví, že se blíží jeho konec a že mu zbývá pár posledních dnů života na zemi. Když don Amador umírá, setkává se jeho rodina na pohřbu. Jeho vnuci, Rodrigo a jeho bratranec Aarón přicestují z Londýna, kde studují vysokou školu. Bratranci spolu vyrůstali jako bratři, ale poslední vůle jejich dědečka probudí v Aarónovi ambice, protože kontrola nad rodinným majetkem má nakonec připadnout prvnímu mužskému potomkovi zplozenému jedním z nich. Aarón si věří, protože ví, že Rodrigo nebyl nikdy schopen se milovat, nicméně Rodrigovo setkání s Gaviotou změní jeho osud.

Rodrgio s krásná Gaviota pocítí od první chvíle znepokojivé volání lásky, jejich těla se otevřou vášni, která oba pohltí a které se oba úplně odevzdají. Rodrigo slíbí Gaviotě, že se za vrátí za rok, kdy dokončí studia, a vezme si ji. Jen o několik dní později Gaviota zjistí, že je těhotná. Aniž by tušila, jak je svět velký, vydá se nevinná dívka do Anglie, aby Rodriga našla. Oklamána místním fotografem, která jí slíbil pomoc, padne Gaviota do rukou bandy překupníků, kteří jí pošlou do pařížského nevěstince.

Statečná dívka prchne a zorganizuje cestu za mužem, kterého miluje. Samotná, bez znalosti cizího jazyka, jen s vírou a velkou láskou překoná ty nejhorší chvíle. S pomocí štědré Italky a skupiny anglických jeptišek se vrátí do Mexika, kde najde úplně jiný život, než který opustila. Život plný bolesti a podvodů. Život ve velkém městě, kde vládnou ambice, zášť a lži, život, který zničí její nevinné srdce a promění ho v kámen, což způsobí tu osudnou cestu...

Na závěr: jedná se o remake kolumbijské telenovely "Cafe con Aroma de Mujer" z r.1994.

OŠKLIVKA KATKA

20. srpna 2010 v 19:47


ONLINE
ACTORES
EPISODIO
ANIMACIE

Naše hrdinka se jmenuje Katka, pochází z pražské periferie a sociálně velmi skromných poměrů. Rodiče dali chytrou a nadanou dceru studovat, ona se jim odvděčila vynikajícími studijními výsledky, dokonce získala stipendium na zahraniční univerzitě. Potud by bylo všechno v pořádku.
Jenže teď se Katka nachází v situaci, kdy by ráda našla místo odpovídající jejímu vzdělání a odborné erudici. Jenže to je problém. V dnešní době mají totiž šanci nejen chytří a studovaní lidé, ale také fyzicky přitažliví. A mezi ně Katka rozhodně nepatří. Navíc vkusně se obléknout a mít zájem o módu je něco, co ji absolutně míjí. Se svými starými brýlemi, nemožným účesem, rovnátky a nevkusným oblečením se nemůže divit, že ji všichni nazývají "ošklivkou".
Katku to netrápí, jenže o jedno místo kvůli svému vzhledu přišla (klienti v bance si stěžovali), dalšími přijímacími pohovory neprošla. Táta je bez práce, mamince její krámek s potravinami moc nevydělává… Co s tím? Když Katka objeví v novinách inzerát na místo sekretářky největší módní firmy v zemi, vůbec neváhá. A tady začíná její neuvěřitelný příběh,který popisuje život každého člověka, který se rozhodne poprat se svými handicapy a nepřátelským prostředím.
Na své cestě potká velké množství lidí, které musí přesvědčit o svých kvalitách a vnitřní kráse. A samozřejmě se setká hned v prvním díle se svým vysněným princem v podobě prezidenta módního domu. Jeho srdce nakonec získá, cesta za vysněným cílem je však dlouhá a trnitá..

Ošklivka Betty-Yo soy Betty,la fea

20. srpna 2010 v 19:45
ONLINE
GALERÍA
VIDEOS

Bettiin deníček

Beatriz Aurora Pinzón Solano dlouho studovala různé školy a ohledně vzdělání si nemá nač stěžovat. Člověka ovšem zaráží její vzhled, Beatriz přezdívaná Betty totiž rozhodně nepatří mezi ty nejkrásnější, dokonce by se dalo říci, že spíš naopak. Díky své inteligenci získala práci ve firmě Ecomoda, kde pracuje jako sekretářka a později asistentka prezidenta firmy - Armanda Mendozy. Je členkou klubu ošklivých žen, kam patří recepční Aura María, sekretářky Mariana, Sofía a Bertha a vážená Inesita. Ecomoda se dostává do krize, Armando Betty pověří, aby si založila vlastní firmu Terramoda, která by mohla Ecomodu zachránit. Nakonec dojde k tomu, že vlastně celý podnik Ecomoda patří Betty. Armando se ovšem začne domnívat, že Betty je zamilovaná do Nicolase Mory, který je výkonným ředitelem Terramody, Betty ale miluje jeho. Armando se obává, že by jim Nicolas tím pádem mohl firmu vzít a tak mu nezbývá než dokázat, aby se do něj Betty zamilovala. Začne proto s Betty chodit i přesto, že je zasnoubený s Marcelou a budou se brzy brát. Betty se ovšem všechno dozví z dopisu, který Armandovi nechá ve firmě Mario, když na týden odjede pryč. Na následující schůzi vedení předloží skutečné zprávy o Ecomodě a Armanda tím zradí. Poté odcestuje do Cartageny jako asistentka Cataliny Angelové, která se zde má postarat o volbu Miss Kolumbie. Betty jí se vším pomáhá a skrývá se před svým bývalým šéfem Armandem, který se do ní zamiloval. Před odjezdem ukázala Marcele Valencia dopis od Maria a hned poté se s Armandem Marcela okamžitě rozešla a zrušila svatbu, který se měla pozítří konat. Betty z toho ale žádnou radost nemá, ví, že když to nebude Marcela, najde si určitě jinou krásnou ženu, s kterou se ožení.

La Tormenta

20. srpna 2010 v 19:43
http://www.latin.cz/uvod/odkazy/telenovely/la_tormenta/tormenta.jpg

Episodio
Online

Maria Teresa Montilla je sebevědomá mladá žena. Vyrostla v luxusu a studovala na těch nejlepších školách. Navzdory svému mládí zastávala vysoké pozice. Když bylo Marii Terese pět let, přišla o matku. Od té doby žila se svým otcem, donem Ernestem Montillou, ve městě. Na začátku příběhu se Maria Teresa vrací po dvaceti letech na místo, které opustila - na haciendu La Tormenta (=Bouře). Ztratila otce a La Tormenta je to jediné, co jí zbylo. Maria Teresa se rozhodla dát rodinu znovu dohromady. Záhy se setká s dozorcem La Tormenty, dvaatřicetiletým pohledným mužem, Santosem Torrealbou. Je to muž zároveň klidný, ale i bouřlivý. Byl by schopen postavit se armádě - ale také má jemné srdce. Santose, nepřemožitelného muže, přemůže nakonec krása a síla Marie Teresy. Tato arogantní a pyšná žena neví, že se bude muset stýkat právě se Santosem. Od první chvíle, co Santos Marii spatřil, zamiloval se do ní a udělal by cokoli, aby ji ubránil. Nejdříve se stane jejím strážným andělem. Přeroste tento vztah ve víc…

Ecomoda

20. srpna 2010 v 19:42
http://nd03.galerie.cz/838/965/15131e6519_62583325_u.jpg?1267909069
GALERÍA
DOWNLOAD

Pro ostatní byla Betty dlouhou dobu jen ošklivé káčátko. Nyní je však dospělá a prožívá pohádkový život, o kterém vždy snila: je bohatá, úspěšná v oblasti módy a vdaná za Armanda, s nímž má dcerku. Jejich podnik Ecomoda má ale finanční potíže a aby přežil i do budoucna, musí rozšířit svou činnost také za hranice Kolumbie. Do společnosti jsou přizváni noví partneři, aby ji pomohli zachránit a vytvořit plány a strategie do budoucna. Jedním z nejvlivnějších je krásná Mexičanka Gabriela, žena, jejíž jméno je v módní branži pojmem. Navíc je přijat také Kenneth, americký specialista na módu. Ten rychle provede změny, které však nepadnou na úrodnou půdu a zaměstnanci se proti němu vzbouří. Nakonec se přidá i Natasha, která je výkonnou zástupkyní, a se svými mužskými kolegy vyvolá nepokoje! Rodina pracovníků Ecomody si neuvědomuje rozsah změn, jejichž jsou svědky, ani jejich důsledky pro společnost. Jejich poklidný a zaběhnutý způsob života se rázem dramaticky změní a je čekají nové lásky, neštěstí i boje o moc. Jejich pouto ke společnosti Ecomoda je silné - bude ale dost silné na to, aby změny přežili, nebo bude na čase z firmy odejít?

Lalola

20. srpna 2010 v 19:37
ONLINE
GALERÍA
EPISODIO
V této komedii jde o proměnu úspěšného mladého muže Ramira Padilly - sukničkáře a svůdníka, kterému všichni přezdívají Lalo, na ženu Lolu.
Pomstila se mu zhrzená milenka Romina, kterou opustil, a s pomocí čarodějnice ho převtělila do ženy. Lalo se tedy vydává za svoji sestřenici Lolu a poznává ženský svět. Pomáhá mu jeho kamarádka Grace, která jediná od začátku ví, co se mu přihodilo. Je to příběh muže uzavřeného do těla krásné ženy, který postupně, díky mnoha vtipným situacím, poznává, jak odlišný je mužský a ženský svět, a jak falešní byli někteří jeho dřívější přátelé. Pochopí, že být ženou není v současném světě příliš jednoduché. Jako Lola si postupně začne rozumět se svým kolegou v práci, Facundem Cadaverem, kterého jako Lalo neměl moc rád. Hlavní role Loly a Facunda hrají Carla Petersonová a Luciano Castro. Carla Petersonová získala za roli Loly mnoho ocenění jako nejlepší herečka v hlavní roli komediálního seriálu. Tato argentinská telenovela byla poprvé uvedena v srpnu 2007, získala mnoho ocenění (Premio Martín Fierro 2007, Premios Clarín Espectáculos 2007) a dočkala se přepracovaných verzí ve Španělsku a Chile.

KACHORRA

20. srpna 2010 v 19:36

GALERÍA

Příběh Kachorry začíná ve vězení, kam se dostala za vraždu notáře Arrismendiho. Ona to ale nespáchala, ale obvinili ji. Při převozu do ženské věznice se stala autonehoda, při které se srazilo policejní auto s Kachorrou a jedním osobním automobilem. V něm seděla Rosaria Achavalová. Antonia, které se říká Kachorra, vzala příležitost za pačesy, vzala kufr od Rosario a utekla. Musela opustit svou rodinu a přítele Germána. Vychovatelka Achavalová zrovna jela do nové práce, je psycholožka a šla "vyléčit" děti v rodině Moraviů - Lautara a Josefinu. Kachoře podařilo utéci a přihlásila se jako Rosario Achavalová, nová pečovatelka sourozenců Moraviů ...

Daniela

20. srpna 2010 v 19:34

TEXTOS
Daniela žije poklidným životem v malém městečku. Tento klid ale naruší smrt její matky. I když se Daniela přihlásila do taneční soutěže, kterou vyhrála, a odměnu chtěla venovat na matčino léčení, bylo už pozdě. Ta jí před svou smrtí odhalí jméno jejího otce a požádá ji, aby za ním odešla do velkoměsta. Daniela jí za vyhrané peníze vystrojí nádherný pohřeb a potom odchází za otcem tak, jak si to přála její matka. Danieliným otcem je Alfonso Gamboa. Když se Daniela narodila, byl ženatý s Enriquetou. Svou milenku, Danielinu matku, zavrhl. I když byli chudé, vychovala z Daniely slušnou mladou ženu. Když Daniela zaklepe na dveře otcova domu, jeho manželka a dcera Marylin jí dají jasně najevo, že není v domě vítána. Alfonsovi o její návštěvě neřeknou. Cestou do hotelu potkává Daniela automechanika Andrés, který se do ní na první pohled zamiluje. Oči od ní nemůže odtrhnout ani Mauricio, který v ní vidí dívku pro svou reklamní kampaň. Nabídne jí proto práci modelky, ale Daniela o tom nechce slyšet.

Bianca:Wege zum Glück-Bianca:Cesta ke štěstí

20. srpna 2010 v 15:15


Německá telenovela
Bianca:Wege zum Glück
Počet dílů:225
Rok výroby:2004
Hlavní role:
Tanja Wedhorn
Patrik Fichte
Bianca Berger je obyčejná dívka,která touží najít štěstí a pravou lásku....Bohužel s tím musí na čas počkat,jelikož někdo podpálit firmu jejího otce a byla za to odsouzena Bianca...Když je propuštěna na svobodu,stěhuje se ke své sestřenici Katy a přijímá práci na usedlosti ´´Gut Wellinghoff´´....Zde se zamiluje do pohledného syna pánů domu,Alexandra a Ariane,Olivera....I ten zahoří ke krásná Biance láskou,jenže když se vrací z Afriky jeho snoubenka Judith a navíc je těhotná,opouští Oliver Biancu a zůstává s Judith,aniž by jí o Biance cokoliv řekl....Mezitím se spojí dohromady Katy a Pascal,syn Alexandra Wellinghoffa z prvního manželství,který ho nesnáší z to,že opustil jeho matku....Oba dva spřádají intriky proti všem svým blízkým i ne blízkým.....Katy se pokusí zabít Judith a vše naplánuje tak,aby to vypadalo že to udělala Bianca....Judith je těžce zraněna a potratí....Bianca je v podezření a jediný,kdo může dokázat její nevinnu je Oliver....V době nehody byl totiž s Biancou v hotelu....To by ale musel přiznat svou nevěru....Nakonec z lásky k Biance policií říká pravdu a Judith oznamuje že miluje Biancu....Ta následně umírá....Oliver plný výčitek svědomí utíká do lesní chatrče,kde se chystá žít a nebohou Biancu nechá samotnou napospas zákeřné Katy a Pascalovi.....

Ungly Betty

20. srpna 2010 v 15:14
GALERÍA
ACTORES
ONLINE
Písně ze Sturm der liebe - DOWNLOAD

20. srpna 2010 v 14:44
Laura & Alexander: Bridge over trobled water - Simon and Garfunkel
Laura & Gregor: Stand by me - Ben E. King
Miriam & Robert: Your song - Elton John
Werner & Charlotte: I do it my way - Frank Sinatra
Miriam & Felix: Total eclipse of a heart - Bonnie Tyler
Vera & Johann: What the world needs now is love - Jackie DeShannon (pôvodne aj pre Samiu a Gregora po časť 527)
Samia & Gregor: I will always love you - Whitney Houston
Viktoria & Marc: Roberta Flack - Killing Me Softly with his song
Leonie & Gregor: James Blunt - You're BeautifulSturm der liebe actores

20. srpna 2010 v 14:43

Henriette Richter-Röhl - Laura Saalfeld - Mahler
Gregory B. Waldis - Alexander Saalfeld
Simone Heher - Katharina Klinker-Emden
Judith Hildebrandt - Tanja Liebertz
-
Lorenzo Patané - Robert Saalfeld
- Miriam Saalfeld - von Heidenberg
-
- Dr. Gregor Bergmeister
- Samia Bergmeister - Obote
-
- Felix Saalfeld
- Emma Saalfeld - Strobl
-
- Lukas Zastrow
- Sandra Ostermeyer